Fit-Joga to nazwa zajęć, podczas których praktykujemy tak naprawdę Bikyasę. To połączenie dwóch systemów jogicznych: Bikram i Ashtangi.

Ciekawostką i novum w praktykowaniu tej jogi jest to, że ćwiczymy do współczesnej muzyki popowej. Dlatego też można ją porównać do fitnessu. Przynosi jednak zdecydowanie więcej korzyści!

Nasza szkoła jest jedyną szkołą jogi we Wrocławiu, gdzie można praktykować Bikyasę. Naszym marzeniem jest stworzyć przyjazne i profesjonalne miejsce dla wrocławian, w którym pod opieką wykwalifikowanego nauczyciela jogi będą rozwijać elastyczność i siłę ciała oraz zainteresowanie jogą.

Już teraz naszymi uczniami są przedstawiciele różnych grup zawodowych z całego Wrocławia. Ćwiczą z nami studenci wrocławskich uczelni, młode mamy (czasem przychodzą też z dziećmi), osoby pracujące, a nawet seniorzy. Jest to kolejny dowód na to, że Bikyasę mogą we Wrocławiu praktykować wszyscy!

W Polsce hot joga nie jest jeszcze popularna. Mało tego, nie ma ani jednej szkoły, która proponowałaby zajęcia tego typu.
Uczestnictwo w zajęciach Bikyasy, które proponuję, to jedyna okazja na poznanie, czym hot joga jest. Może jej spróbować każdy z Was! Wystarczy przyjść. Oferujemy zajęcia Bikyasa jogi na wrocławskich Krzykach i w Śródmieściu.

Jakie są korzyści z praktykowania Bikyasy?
– pomaga przywrócić ciału sprawność,
– leczy stawy, kręgosłup,
– wzmacnia mięśnie rąk, brzucha, pleców, nóg,
– dodaje energii, poprawia humor 🙂
– nie jest tak trudna jak Asthanga, a pozwala osiągnąć podobne rezultaty zdrowotne,
– stworzona jest z myślą o KAŻDYM

Twórcą całego systemu Bikyasy jest Gabriel Azoulay – nauczyciel z wieloletnim stażem, ogromnym doświadczeniem, świetnym podejściem do ludzi. Miałam okazję poznać Gabriela i wiele się od niego nauczyć. Między innymi Bikyasy właśnie. 🙂

Bikyasa łamie stereotyp, że joga jest nudna.

Przyjdź, spróbuj, przekonaj się!

autor:  Bikyasa Joga Wrocław

Zapraszam do obejrzenia, czym jest Bikyasa Joga.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s